Хмельницький політехнічний коледж гостинно відкриє свої двері

НовиниComments Off on Хмельницький політехнічний коледж гостинно відкриє свої двері

19 лютого, в найближчу неділю, Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» вкотре гостинно відкриє свої двері та запросить цьогорічних абітурієнтів серед різноманітних навчальних закладів обрати для вступу саме наш!!!
В цей день наші відвідувачі отримають консультації щодо вступу, навчання, проживання в гуртожитку, зможуть задати особисті питання, зайдуть в аудиторії, майстерні, лабораторії, спортивний та тренажерний зали, до бібліотеки, музею, актової зали, кімнати народознавства, медичного, стоматологічного кабінету… та на власні очі побачать, в яких умовах навчаються, займаються спортом, проводять дозвілля, харчуються та отримують медичну допомогу наші студенти.
А сьогодні ми розповімо вам чим заповнене студентське життя у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка».
За відгуками наших випускників, які завдяки соціальним мережам та традиційним щорічним зустрічам випускників постійно підтримують з нами зв’язок , навчання у коледжі – це період часу, який вони з найбільшою теплотою згадують усе життя. Це час, коли вільного часу немає зовсім. Все заповнене найрізноманітнішими подіями. В першу чергу – це навчання і боротьба за те, щоб саме тебе визнали найкращим та найуспішнішим. Сьогодні наші молоді та амбітні студенти штурмують регіональні олімпіади, щоб завтра, досягнувши висот у навчанні, стати лідерами бізнесової та науково-технічної думки в Україні. На тижні, що минає, у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» відбулось 5 олімпіад – з математики, з української, англійської мов та інформатики за напрямами «Користувачі» і «Програмування».
Та студентське життя було б неповним без кавалькади цікавих та захоплюючих подій, не пов’язаних з навчанням. Лише цей тиждень вмістив у себе 2 флешмоби, святковий кінозал до Дня святого Валентина, інтелектуально-розважальну гру «Хто зверху?», святковий вечір «Через віки з коханням», бесіду з лікарем-дерматовенерологом «Бережи здоров’я змолоду». Наші студенти відвідали цікаву виставку мікромініатюр у Хмельницькому обласному художньому музеї та в обласній універсальній науковій бібліотеці поспілкувались з непересічною людиною – Володи́миром Фе́доровичем Шовкоши́тним, письменником, громадським діячем, співавтором всіх основних державотворчих актів України, серед яких — Декларація про Суверенітет України, Акт проголошення незалежності України та Конституція України.
Колектив коледжу запрошує юних та завзятих абітурієнтів – 2017 долучитися до нашої дружної студентської сім’ї !!!