#22PushUpChallenge

НовиниComments Off on #22PushUpChallenge

У Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» прийняли естафету всесвітнього флешмобу #22PushUpChallenge, що прийшов до нас зі Сполучених Штатів.
Суть акції полягає в прагненні підтримати бійців, які повертаються із зони бойових дій з посттравматичним синдромом, а також у пропагуванні здорового способу життя.
На площу перед навчальним закладом вийшли студенти, викладачі, співробітники коледжу – більше 100 осіб. Очолював флешмоб директор коледжу Вадим Володимирович Овчарук. Кожен учасник виконав 22 віджимання. Місцеві жителі, або ж ті, хто з різних причин не може віджиматись – були активними спостерігачами.
Всі присутні та учасники флешмобу висловлюють глибоку подяку нашим військовим за їх ратний подвиг і сподіваються, що наша моральна підтримка допоможе їм рятуватися від жахливих спогадів.
Прийнявши виклик від Технологічного коледжу НЛТУ України Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» передає естафету Кам’янець-Подільському індустріальному коледжу.
Передаємо естафету у непростий день. В цей день, 15 лютого, ми згадуємо події іншої – Афганської війни. Сьогодні сотні квітів вже традиційно будуть покладені до пам’ятника з написом “Помиляються правителі – страждає народ”. І в першу чергу страждають ті, хто жахіття війни бачив на власні очі.
Сьогодні ці люди серед нас. І вони – наші герої. Так підтримаєм їх!!!
Слава Україні! Героям слава!!!