200 років освітянського лідерства

НовиниComments Off on 200 років освітянського лідерства

Своє 200-ліття відзначає в ці дні Національний університет  «Львівська політехніка». Заснований у 1816 році указом цісаря Франца Йосифа,  він увійшов до десятки найстаріших технічних вищих навчальних закладів Європи і світуІсторія, славні традиції та досягнення Національного університету «Львівська політехніка», відзначення на державному рівні 200-річчя свідчать про те, що навчальний заклад є одним із провідних в Україні.  За роки своєї діяльності він пройшов славний шлях від Цісарсько-королівської реальної школи  до провідного в Україні та визнаного в світі університету.  За цим визнанням – натхненна праця науково-педагогічних працівників, високі досягнення студентів та зростаючий авторитет випускників.

Шановні колеги ! За довгий шлях свого розвитку ви брали все найкраще з освітянської науки та зростали якісно і кількісно, приєднуючи до себе кращі навчальні заклади, що готують молодших спеціалістів. Ми горді тим , що у 2015 році і ми стали частиною великої сім’ї – колективу  Національного університету «Львівська політехніка, одразу ставши старшими на 150 років.  Ми разом із вами сьогодні  святкуємо цю визначну дату.  Наші навчальні заклади завжди споріднювала головна мета – готувати технічну еліту нашої незалежної України.  Творча, самовіддана та подвижницька праця  наших колективів, помножена на можливості тісної співпраці, заслуговує щирої поваги та укріплює віру в те, що Національний університет  «Львівська політехніка» і надалі зберігатиме лідерські позиції на національній і світовій аренах.