УКРАЇНА ЗАГОВОРИТЬ АНГЛІЙСЬКОЮ! І НАШ КОЛЕДЖ ТАКОЖ!

НовиниКоментарі Вимкнено до УКРАЇНА ЗАГОВОРИТЬ АНГЛІЙСЬКОЮ! І НАШ КОЛЕДЖ ТАКОЖ!

Чи кортіло Вам колись дивитися фільми Фелліні та Тарантіно в оригіналі? Чи, можливо, Ви хотіли б уміти самостійно замовити каву та круасан із золотистою скоринкою у затишній кав’ярні романтичного Парижа? Чи Ви завжди прагнули навчатися у провідному університеті аристократичної Англії?
Якою б не була Ваша мотивація, наша команда професійних викладачів іноземної мови разом з Lingva.Skills допоможе Вам реалізувати Ваші амбіції!
ВИКЛАДАЧІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ НУ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ЗАПРОШУЮТЬ УСІХ БАЖАЮЧИХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ОНЛАЙН ПРОСТОРУ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ! –http://mon.gov.ua/…/volodimir-kovtunecz-%C2%ABzaluchennya-…/
Викладачі іноземної мови Хмельницького політехнічного коледжу взяли участь у Всеукраїнській конференції “Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн платформи «Lingva Skills» для фахівців з мовної підготовки ВНЗ”, що відбулася 18 листопада 2016 року у гостинній актовій залі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка у м.Києві під гаслом : “ Україна заговорить англійською”.
На виконання Указу Президента України П.Порошенка від 16 листопада 2016 р. № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», у рамках реалізації меморандуму про співпрацю щодо проекту «Lingva. Skills» між МОН та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, соціальний проект «Lingva.Skills» був розроблений волонтерською групою, що знайшла підтримку на державному рівні, і був створений для вивчення англійської мови для менеджменту освіти, педагогічних працівників та студентів www.lingva.ua.
LingvaSkills – це єдина в Україні національна безкоштовна інноваційна онлайн-система, яка дозволяє якісно та професійно вивчати англійську мову у відповідності до міжнародних стандартів знання мови (3 різновиди вправ, включаючи аудіювання).
Завдяки зручній платформі LingvaSkills пропонується:
– Гнучкий графік занять (кожний користувач сам обирає, коли виконувати вправи);
– Можливість навчання з нульового рівня (навчання адаптоване для різного рівня знань);
– Немає обмежень у кількості;
– Зворотній зв’язок (цілодобовий контакт із користувачем завдяки онлайн чату, який передбачено даною технікою);
– Достатньо лише 15-30 хвилин на день для помітного результату вже через 30 днів;
– Навчання безкоштовне.
Зараз на базі даної платформи розроблена концепція змішаного навчання (BLENDED LEARNING), яка допоможе навчати дорослих, студентів або школярів граматиці онлайн , а під час занять в аудиторіях відпрацювати комунікативні навички.
На даний момент за 4 місяці існування проекту на платформі зареєстровано і активно навчаються понад 20000 осіб, серед яких державні службовці з понад 40 державних органів виконавчої влади центрального рівня, обласних державних адміністрацій, безробітні громадяни, тимчасові переселені особи, ветерани АТО та члени їх сімей, та багато соціальних категорій,які не мають змоги платити за навчання англійської мови, але вкрай потребують цих знань.
Також вже є понад 2 млн. заявок, що надає право стверджувати, що Соціальний проект вивчення англійської мови «LingvaSkills» є наймасштабнішим онлайн освітнім проектом України.
Ми радимо Вам зайти і подивитися, як виглядає платформа із середини. http://www.lingva.ua/ Ваш логін – це Ваша електронна адреса, яку вказуєте при реєстрації. Пароль – це те, що до значка @ у Вашій електронній адресі.
(наприклад, логін – olga.makarenko@ukr.net, пароль – olga.makarenko)

Зауважте, що платформа працює у напів-тестовому режимі, але за 4 місяці роботи її вже активно використовують понад 20 тис. осіб і кожного дня вона доопрацьовується функціонально і по контенту.
Для повноцінного доступу до платформи потрібно бути зареєстрованим від організації, яку Ви представляєте. Для цього викладачі англійської мови ХПК НУ «Львівська політехніка» радять всім бажаючим навчатися на даній платформі подати свою власну заявку на навчання одному із викладачів англійської мови (Ваше ПІБ, рік народження та електронну адресу) для формування колективної заявки до кінця листопада.
Вивчай мови – будь у тренді! Україна заговорить англійською!
І наш коледж також!

15073562_222974948127722_1910825076674107647_n 15078802_222974818127735_7157643520731185685_n 15094495_222974694794414_6527289520305557641_n 15109505_222974944794389_7865030873665861033_n