«Впровадження кращих практик в роботі сучасної бібліотеки»

НовиниComments Off on «Впровадження кращих практик в роботі сучасної бібліотеки»

Що може бути ціннішим у професійному рості, як спілкування з колегами, які посідають провідне місце серед спеціалістів свого фаху! Знаний в Україні нетрадиційними методами та підходами до бібліотечної роботи колектив Хмельницької централізованої міської бібліотечної системи, який неодноразово виборював республіканські нагороди, завжди готовий поділитись безцінним досвідом зі своїми колегами. 15-16 листопада в приміщенні ХМЦБ було проведено семінар «Впровадження кращих практик в роботі сучасної бібліотеки», на який були запрошені бібліотечні фахівці Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» та Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету. Гості зі Слов’янська побували на Хмельниччині вперше, хоч дружні професійні стосунки з колегами з центральної міської бібліотеки підтримують давно завдяки можливостям мережі Інтернет. В рамках семінару відбулась презентація книги «Пам’ять жива», видання якої скоординували бібліотекарі зі Слов’янська. Міська бібліотека презентувала свій досвід у проведенні новітньої форми роботи «Жива книга». А ми зі своєї сторони запросили колег відвідати нашу бібліотеку і ознайомитись з досвідом її комп’ютеризації та проведення виховної роботи. Сподіваємось, що знайомство , котре відбулось в листопаді 2016 року, переросте в багаторічну дружбу не тільки між колективами бібліотек, а й коледжів.