Книга про героїв

НовиниComments Off on Книга про героїв

Чи міркували Ви коли-небудь над питанням життєвого вибору в екстремальних ситуаціях, а надто в загрозливих для життя? Що Ви оберете – власну безпеку чи безпеку вашої Батьківщини? Що таке подвиг і де пролягає межа між безумством та самопожертвою? У всі віки відповіді на ці питання намагалися дати моральні авторитети людства. Всесвітня література пронизана сюжетами на цю тему. Але найбільше вражає, коли мова йде не про вигаданих героїв, а про реальних людей, тих, хто живе поряд з нами. Книга про героїв нашого непростого часу була презентована у Центральній міській бібліотеці. Цей заклад часто проводить змістовні нестандартні заходи, що викликають непідробний інтерес у студентів Хмельницького політехнічного коледжу. Цього разу це була презентація книги «Пам’ять жива», виданої Слов’янським коледжем Національного авіаційного університету, на яку були запрошені наші студенти. Провели презентацію видання бібліотекарі Слов’янського коледжу. Вони розповіли про трагічні події окупації, а потім визволення їхнього міста, чому були очевидцями. Особливо трагічне те, що під час визволення загинуло багато воїнів і переважно – молодих, що тільки починали жити. Був продемонстрований відеокліп з іменами полеглих. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання. Почуте приголомшило студентів Хмельницького політехнічного коледжу, адже серед загиблих є багато їхніх ровесників, 18-19-літніх патріотів.
Адміністрація Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» дякує директору Хмельницької ЦМБС Тамарі Козицькій, бібліотекарям Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету Світлані Фірсовій і Олені Забуруновій та колективам, які вони представляють за постійну ціленаправлену роботу з патріотичного виховання. http://excl.com.ua/…/pamjat_zhyva_u_hmelnyckomu_prezentuval…

15111130_220085881749962_2818940746805813304_o 15136007_220085755083308_7751735552020785346_n