Бути успішним!

НовиниКоментарі Вимкнено до Бути успішним!

Бути успішним! Це те, що ми бажаємо собі, своїм друзям, а найбільше – своїм дітям! Бути успішним – це отримувати задоволення від усього, що ти робиш. Найважливішим для цього, безперечно, є вибір професії. Адже кожному важливо обрати для себе справу, якій він готовий присвятити своє життя. Але і в кожній професії можна бути лідером, а можна залишитись лише простим виконавцем. Якщо ти відчуваєш себе гідним перемог, нагород, результатів, то і поводь себе відповідно. Тому що бізнес, як і особисте життя, це знання та дотримання певних правил, про які мало говорять у навчальних закладах, але недотримання яких у реальному житті закінчується неприємностями. Бізнесмени-початківці, які з цим зустрілись, шукають шляхи вивчення цих законів і з задоволенням відвідують різноманітні бізнес-тренінги. І у Хмельницькому політехнічному коледжі є розуміння того, що окрім вкладання спеціальних дисциплін, є необхідність донести до студентів і правила успішного кар’єрного росту. А хто про це може краще розказати, як не людина, яка досягла в бізнесі певних висот і сьогодні є не тільки відомим в Україні бізнесменом, а й успішний лектором Школи власників бізнесу. Це – наш випускник Віктор Євгенович Вікарчук. На наше запрошення він провів у коледжі тренінг, присвячений тому, як досягти успіхів у сфері бізнесу та в особистому житті. Невимушена атмосфера, приклади з життя, що стосуються кожного, прості, слушні поради зробили спілкування не тільки цікавим , але і дуже стимулюючим для подальших ефективних дій; зміцнили юначу віру в себе, в свої можливості, дали наснагу не зупинятися на досягнутому, будувати грандіозні плани і наполегливо працювати над їх втіленням.

14721487_209430512815499_7095750281285969489_n