“БЕЗ 15 ШІСТЬ” – ПЕРЕМОЖЦІ СТУДЕНТСЬКОЇ ЛІГИ КВК

НовиниComments Off on “БЕЗ 15 ШІСТЬ” – ПЕРЕМОЖЦІ СТУДЕНТСЬКОЇ ЛІГИ КВК

28 вересня концертна зала Тернопільского педагогічного університету відчинила свої двері глядачам та учасникам Фінальної гри Студентської Ліги КВК міста Тернопіль. До фіналу дійшли чотири місцевих команди: “Репост”, “В активному пошуку”, “Давай поки нікого нема”, “Яка різниця” та гості з Хмельницького “Без 15 шість”. Наша команда подарувала глядачам шалені емоції та гарний настрій, зриваючи гучні овації залу. У підсумку змагань переможцями стала команда Хмельницького політехнічного коледжу “Без 15 шість”, яка набрала максимальні оцінки в усіх трьох конкурсах.
Приємно, що це вже третя перемога команди у цьому сезоні. На їх рахунку ще Кубок Фестивалю КВН в м.Тернопіль та кубок Подільської Ліги КВН у м.Кам’янець-Подільський.
Радіємо разом з хлопцями та бажаємо їм подальших перемог!!!