Завершення подачі документів на базі 9 класів

НовиниComments Off on Завершення подачі документів на базі 9 класів

Вже завтра,  в середу 20 липня  завершується прийом заяв та документів на вступ до Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» на основі базової середньої освіти (9 клас). В цей же день відбіркова  комісія оприлюднить графік вступних випробувань, за результатами яких разом із середнім балом атестата  будуть складені рейтингові списки.

Традиційно  найбільший наплив бажаючих подати документи був в перші дні прийому заяв, але завдяки хорошій організації  процес подання документів проходив в спокійній, затишній атмосфері. Працювали студенти-волонтери, які зустрічали абітурієнтів та їх батьків, розповідали про коледж, відповідали на запитання, проводили екскурсії по коледжу. Були підготовлені фан-зони, де можна було  почитати журнали чи подивитись фільми, очікуючи своєї черги. Відбіркова комісія продовжувала час своєї роботи, щоб прийняти документи у всіх, хто прийшов. Сьогодні вже можна сказати, що вступна кампанія 2016 року є рекордною за останні роки. Тільки за перший день прийому документів було прийнято 238 заяв, що на третину більше  ніж в минулому році (157).  Наступний день був ще більш продуктивним –  272 заяви.  Загальні ж  показники станом на 19 годину 18 липня  такі:

Всього прийнято   заяв – 1118

Середній конкурс  –  4,7