Політехніки у НВК “Мої Обрії”

НовиниКоментарі Вимкнено до Політехніки у НВК “Мої Обрії”

У Хмельницькому, на базі навчально виховний комплекс “Мої Обрії” відкривається літня школа робототехніки. Будуть проводитись літні табори, у яких діти матимуть можливість вивчати процеси конструювання та програмування роботів, працювати із 3D-принтерами та 3D-сканерами, створювати детектори брехні та інші цікаві пристрої, із використанням спеціального біомедичного обладнання, а також запускати квадрокоптери та навіть справжні ракети.
11-12.06 відбулись майстер-класи, у проведенні яких взяли участь студенти Хмельницький політехнічний коледж національного університету “Львівська політехніка” Богдан Мурах, Сергій Дячук студенти групи КС-132 та Вадим Коцюба студент групи КС-121. Для студентів це була можливість спробувати себе у ролі викладачів, з перспективою подальшого працевлаштування у літній школі.