Виставка «Наукові досягнення Хмельниччини»

НовиниComments Off on Виставка «Наукові досягнення Хмельниччини»

21 травня в Хмельницькому центрі науково-технічної інформації (ЦНТІ) була проведена виставка «Наукові досягнення Хмельниччини», куди Хмельницький політехнічний коледж Національного університету “Львівська політехніка” офіційно був запрошений, як заклад, що славиться своєю науково-технічною діяльністю
Знати і вміти – не завжди тотожні речі. Сьогодні роботодавці наголошують на тому, що багато навчальних закладів при хорошій теоретичній підготовці, мало приділяють уваги саме практичним навикам. Це добре розуміють у Хмельницькому політехнічному коледжі. Тому, окрім практичних та лабораторних робіт в майстернях та лабораторіях ХПК , особлива увага приділяється застосуванню своїх знань на підприємствах міста – базах практики, з якими у ХПК підписані угоди про співпрацю та впровадженню науково-дослідницької та винахідницької діяльності в навчальний процес. Крім того, сьогодні важливо навчити студента способам захисту інтелектуальної власності шляхом патентування своїх винаходів та ліцензування своєї майбутньої діяльності. Тому в навчальній програмі коледжу передбачена спеціальна дисципліна, повністю присвячена цим питанням.
У коледжі працює гурток винахідників та раціоналізаторів «Евріка – ХПК!», де кожен студент коледжу може розвинути свої здібності і отримати охоронний документ на свої інтелектуальні розробки. Загальне керівництво роботою гуртка здійснює досвідчений інженер-винахідник Руслан Баксалов, в якого на рахунку більше 10 винаходів, з них 6 запатентованих.
Свої винаходи та раціоналізаторські пропозиції студенти коледжу представили на виставці «Наукові досягнення Хмельниччини» Представлені нами розробки викликали великий інтерес у відвідувачів та учасників виставки, серед яких було немало професіоналів. Студенти-раціоналізатори та їх наставники-викладачі детально розповідали про свої розробки, демонстрували їх дію, ділилися планами на майбутнє.
Під час офіційного оголошення результатів проведення виставки оргкомітетом було вручено 3 сертифікати учасників виставки студентам коледжу та 7 грамот організаторам з числа викладацького складу коледжу. Вручаючи нагороди, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму облради Інна Петрівна Ящук зазначила, що дуже приємно бачити серед досвідчених і зрілих науковців представників молодого покоління – студентів Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка”, які будуть рухати українську науку вперед.13239297_227498987632367_8910342724253117979_n

Більше фото