Обласна олімпіада в Кам’янець-Подільському

НовиниComments Off on Обласна олімпіада в Кам’янець-Подільському

14 квітня в Камянець-Подільському проходив ІІІ (обласний) етап олімпіад з англійської мови, німецької мови та історії, де змагались за призові місця найкращі в цих дисциплінах студенти області. Студенти Хмельницького політехнічного коледжу національного університету «Львівська політехніка» з гідністю представили наш навчальний заклад і в нелегкій боротьбі здобули заслужені перемоги:

Кухарук Олександр (група ПР-142) – І місце з англійської мови (серед студентів 2-х курсів) – викладач Кузнєцова Н.Ю.

Чалий В’ячеслав  (група ПР-151) – І місце з англійської мови (серед студентів 1-х курсів) – викладач Олійник С. О.

Черній Вікторія (група ЕП-151)  – ІІІ місце з історії України – викладач Лункіна О.М.

Вітаємо студентів і викладачів та бажаємо подальших творчих успіхів і перемог!!!

20160414_141800