П’ятий набір слухачів підготовчих курсів

НовиниComments Off on П’ятий набір слухачів підготовчих курсів

П’ятий набір слухачів підготовчих курсів стартував у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету “Львівська політехніка”. На організаційних зборах майбутні абітурієнти разом із батьками отримали відповіді на всі свої питання щодо організації роботи підготовчих курсів, вступної кампанії та майбутнього навчання у коледжі. Але на головне питання : «Яку ж спеціальність обрати?» у багатьох ще потребує відповіді. І лише сам абітурієнт має визначитись, що йому ближче і чи зможе він опанувати деякі спеціальності, що вимагають досить високої шкільної підготовки. А в коледжі є з чого вибрати.Тут фахівці готуються за 7 спеціальностями:
– за спеціальністю “Організація виробництва” проводиться підготовка молодших спеціалістів, які можуть займати посади керівників середньої ланки управління на виробництві.
-за спеціальністю “Економіка підприємства” коледж готує економістів середньої ланки.
-за спеціальністю “Обслуговування верстатів з програмним управлінням та робото-технічних комплексів” випускники одержують кваліфікацію техніка – електромеханіка з обслуговування верстатів, автоматичних ліній та роботизованих комплексів.
-за спеціальністю “Обслуговування комп’ютерних систем та мереж” – проводиться підготовка молодших спеціалістів-техніків з обчислювальної техніки для діяльності на підприємствах та в організаціях, де ведуть проектування, виробництво, експлуатацію, обслуговування і ремонт різноманітної комп’ютерної, електронної та радіоелектронної техніки, комп’ютерних та інтелектуальних систем та мереж, периферійних пристроїв, побутової електронної апаратури.
-за спеціальністю “Технологія обробки на верстатах та автоматичних лініях” молодший спеціаліст може працювати практично в усіх галузях промисловості нашої країни на посаді техніка-технолога, техніка-конструктора, майстром виробничої дільниці.
– за спеціальністю “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів” технік-механік здатний займати інженерно-технічні посади у виробництві та обслуговуванні автомобілів.
– за спеціальністю “Розробка програмного забезпечення” випускники коледжу можуть працювати розробниками програмно-апаратних комплексiв, менеджерами проектiв, системними адмiнiстраторами iнформацiйних, комп’ютерних систем i мереж у державних та приватних наукових, виробничих і банкiвських установах.
Закінчивши коледж студенти продовжують навчання для одержання повної вищої освіти за скороченою формою у Національному університеті «Львівська політехніка» або ж у інших вищих навчальних закладах IV рівня акредитації.
Крім того, у коледжі студенти мають змогу пройти навчання та отримати водійські права. Нормативний термін навчання на спеціальностях 3 – 4 роки.
Детальну інформацію про наш коледж можна буде отримати завітавши до нас 17 квітня о12.00 год. на День відкритих дверей
За довідками звертатись: (0382) 63-11-81, 63-05-05

12993580_205911193124480_6574081275230922690_n 12439363_205911266457806_6421963934815936258_n 12986958_205911313124468_2894116368645463642_n