Командна розробка

НовиниComments Off on Командна розробка

4 квітня у аудиторії 243а Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» проводився уже 2-й рік поспіль захід-конкурс коледжу «Kakatone» — захід, під час якого різні спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв’язанням якоїсь проблеми, або створенням нового додатку чи сервісу.

Мета конкурсу полягає в тому, щоб зібрати програмуючі команди студентів коледжу, для того щоб за відведений період часу створити програмний продукт.

Власне тематику розроблюваного програмного продукту та  технології використання вирішують учасники команди.

Kakatone- це хороша можливість для дизайнерів, розробників та інших фахівців зібратися разом і попрацювати над створенням якогось проекту.

1. Формування спільноти. Kakatone допомагає створювати мережі талановитих і активних людей, зацікавлених в якій-небудь темі або проблемі.
  2. Креативний процес роботи. На Kakatone у учасників є унікальна можливість попрацювати у вільному, зручному для них форматі.
  3. Нові знання. Формат Kakatone передбачає, що учасники постійно стикаються з тими завданнями, з якими вони не стикалися раніше. Відповідно, навчання новому на Какатоні відбувається дуже швидко, і отримані знання тут же можна використовувати на практиці. Крім того, навколо знаходиться багато людей, які можуть допомогти.
  4. Показ таланту. Для учасників Kakatone – це можливість показати, наскільки хороші вони фахівці.
  5. Реалізація нових ідей. Будучи свого роду майданчиком для експериментів, Kakatone дозволяє придумувати і реалізовувати абсолютно нові ідеї та проекти.
  6. Сцена стартап-проектів. Kakatone може бути особливо цікавим тим, що він є сценою потенційно успішних стартапів, з якими можна продовжити працювати.

За результатами оцінювань у конкурсі перемагла команда “IRA-team“, учасниками якої є студенти 4-го курсу, групи ПР-121:

1. Глуговський Артем
  2. Моночков Ігор
  3. Мельнік Роман

Вітаємо переможців та бажаємо досягнення, ще більших результатів.

Фото із заходу