Мистецька гордість політехніків

НовиниКоментарі Вимкнено до Мистецька гордість політехніків

Хмельницький політехнічний коледж  НУ «Львівська політехніка» зазвичай славиться технічною творчістю своїх студентів, але є серед наших студентів талановиті представники і мистецьких жанрів. Серед них –  студентка відділення програмування Влада Мельникова, яка нещодавно всіх нас порадувала виставкою власних образотворчих робіт.

Влада_20160127_153129

Різнобічною творчістю дівчинка почала займатися з раннього дитинства – це і малювання,  і скульптура, і вокал. Вона є півфіналісткою «Талант-Fest 2015», лауреаткою фестивалю-конкурсу «Обдаровані діти України», обласного конкурсу  малюнка  «Моя сім’я – моя країна» та інших.

Коледж_20160127_152954
Озеро гори_20160127_152954
Озеро_20160127_153055

Влада ще зовсім юна, але багато випробувань долі. Це і важка рідкісна хвороба, що потребує дороговартісного лікування, і війна, що раптово ввірвалася в її життя, змусивши залишити на окупованій Луганщині свій дім та навчання у луганському коледжі. Разом з мамою переїхали до Хмельницького. Наш коледж став рідною домівкою для дівчинки, тут вона продовжила здобувати професію програміста і займатись образотворчим мистецтвом та співом.  Незважаючи на життєві складнощі, роботи юної художниці сповнені краси, тепла і оптимізму.

Влада є гордістю Хмельницького політехнічного коледжу.

Про неї знято телепередачу. За попередньою інформацією  передача буде транслюватись 7 лютого о 14.20 в ефірі «24каналу» («включення 33 каналу»)

Запрошуємо всіх до цікавого перегляду і бажаємо Владі Мельниковій здоров’я, успіхів та всеукраїнського визнання її таланту!!!