Олімпійський урок

НовиниКоментарі Вимкнено до Олімпійський урок

Вперше у стінах Хмельницького політехнічного  коледжу відбувся Олімпійський урок за участю  Олімпійської чемпіонки з вільної боротьби та  переможниці проекту телеканалу «1+1» «Танцюю для тебе» Ірини Мерлені.

22

Безперечно, такі зустрічі з цілеспрямованими і обдарованими людьми показують студентам на кого  рівнятися і як впевнено йти до високої мети.

У 15 років я поставила мету – зробити все можливе, аби на мене  звернули увагу. Пішла в секцію вільної боротьби і дуже захотіла стати олімпійською чемпіонкою. І я нею стала”, – розповідає олімпійська   чемпіонка Ірина Мерлені.

Заради цих перемог вона іноді  пересилює нестерпний біль від травм, відмовляється від операцій, на яких  наполягають лікарі,і які потребують тривалої реабілітації.

Постійні тренування забирають багато   часу та сил. Але попри це, Ірина постійно себе вдосконалює.

Під час Олімпійського уроку, студенти мали змогу дізнатися біографію Ірини Мерлені, її шлях у спорт та отримати відповіді на власні   запитання.Також студенти привітали з перемогою  чемпіона світу з армспорту Юнчика Юрія, студента групи ОМ-121!

Були свідками яскравого, показового виступу  з карати та дізнались багато  цікавого з східної філософії єдиноборств.

Олімпійський урок 24 вересня назавжди залишиться у пам’яті багатьох студентів!