“Мафія” – найпопулярніший гурток у коледжі

Ця стаття буде присвячена чудовій, інтелектуально-психологічній грі – “Мафія”, гурток якої стартував у вересні цього року. ЇЇ засновники Віктор Перунський та Артем Боровський. За свій не великий час існування в стінах нашого коледжу, гра стала популярною серед студентів різних курсів та спеціальностей. Як наголошує ведучий гуртка Віктор Перунський:

Гра “Мафія” є за своєю суттю дуже захоплюваною і непередбачуваною. Недарма її вважають однією з найінтелектуальнішою серед сучасних ігор.

Кожного разу гурток збирає все більше і більше студентів бажаючих зіграти у цю чудову гру.

Гра “Мафія” допомагає студентам інтелектуально розвиватись і вивчати психологію інших гравців.   – розповідає “гуру” гри  Артем Боровський.

Тому, шановні студенти нашого коледжу, запрошуємо вас відвідати цей чудовий гурток, який проходить кожного четверга після четвертої пари у актовому залі.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язові поля відмічені *