Ярмарка професій у Славуті

НовиниComments Off on Ярмарка професій у Славуті

1

12 листопада 2015 року представники Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» завітали на «Ярмарку професій», що відбулася у віддаленому районі Хмельницької області, в місті Славута. Захід для школярів випускних класів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних училищ організував Славутський міськрайонний центр зайнятості. Зустріч проходила в місцевому будинку культури. Викладачі навчального закладу роздавали учням буклети, давали поради щодо вибору професій, в подробицях інформували про всі переваги навчання в коледжі, про наявність бюджетних місць, умови проживання в гуртожитку та можливості працевлаштування після закінчення навчання. Майбутні студенти проявляли інтерес до нашого навчального закладу, цікавилися перспективами продовження навчання в Національному університеті «Львівська політехніка».

2
5

Бажаємо абітурієнтам вибрати потрібну спеціальність, будемо раді вас бачити в стінах нашого коледжу!

Підрозділ з профорієнтаційної роботи: тел. +38(0382) 63-11-81