Вітаємо переможців мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка

НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо переможців мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка
Стало доброю традицією до Дня української писемності та мови проводити в коледжі різноманітні заходи, серед яких особливе місце посідає мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
В цьому році це вже ХІ Міжнародний конкурс, перший етап якого відбувся в коледжі 18 листопада. В конкурсі брали участь студенти 1-3 курсів за гуманітарним та негуманітарним профілями.
За гуманітарним профілем перемогла студентка гр. МЕ-201 Сурник Марія. Відповідно 2-ге і 3-те місця посіли Квасницька Єлизавета – гр. ЕК-191 і Гуменюк Каріна – гр. ЕК-192.
За негуманітарним профілем місця розподілилися наступним чином:
І місце – Ковзун Вікторія, гр. ПІ-202;
ІІ місце – Кушнір Анастасія, гр. ПІ-191;
ІІІ місце – Буряковська Анастасія, гр. ПІ-201.
Вітаємо переможців і призерів конкурсу та дякуємо всім учасникам.
Також висловлюємо подяку викладачам Даценко Людмилі Іванівні, Тарасюк Валентині Федорівні та Слободзян Лесі Анатоліївні.