НовиниКоментарі Вимкнено до Хмельницькі політехніки взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності

За словами класика української літератури Олеся Гончара, – «той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, не може викликати поваги до себе!». Саме такої позиції дотримуються  у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка». Попри те, що навчальний заклад – техніко-економічного профілю, хмельницьким політехнікам притаманне глибоко шанобливе ставлення і  досконале володіння рідною мовою.

9 листопада, у День української писемності та мови, політехніки, традиційно, писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – ювілейний XX-й. Він став не лише перевіркою  знань, а й темою для роздумів про цінність читання,  розвиток людства  органічне поєднання традиційного та інноваційного.

Дотримуючись вимог карантину, святкова подія у Хмельницькому політехнічному відбувалась одночасно в аудиторіях та вдома для працюючих дистанційно. Участь у колективному написанні диктанту взяли директор навчального закладу Вадим Овчарук, заступниця з виховної роботи Людмила Багас, викладачі, співробітники, студенти груп ПІ-201, ПІ-202, ПМ-201, АТ-202 і всі бажаючі.