СЛАВА ГЕРОЮ! ПИШАЄМОСЬ І ЗАВЖДИ БУДЕМО ПАМ’ЯТАТИ НАШОГО ВИХОВАНЦЯ!

НовиниКоментарі Вимкнено до СЛАВА ГЕРОЮ! ПИШАЄМОСЬ І ЗАВЖДИ БУДЕМО ПАМ’ЯТАТИ НАШОГО ВИХОВАНЦЯ!
30 жовтня 2020 року міг би зустріти свій 28 рік народження, наш земляк, Соломчук Володимир Володимирович. Свій останній бій Володимир прийняв 5 вересня 2014 року. Українських військових з лісосмуги обстріляли терористи та російські солдати. БТР, на якому знаходився Володимир Соломчук, підірвався на фугасі і запалав. На цьому бронетранспортері знаходилась більшість військовослужбовців третього взводу п’ятої роти батальйону. Майже півроку батьки дітей, що загинули у тому бою оббивали пороги різних відомств, щоб допомогли розшукати їхніх синів, котрі значилися як пропалі безвісти. Загиблі хлопці були поховані на Алеї Слави, як невідомі солдати у Старобільську на Луганщині.
Лише у лютому 2015 року батьки Володі отримали результати ДНК-експертизи, які підтвердили, що це дійсно був їхній син.
14 лютого 2015 року Герой був перепохований у місті Деражня.
За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлений при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України нагородив орденом “За мужність” (посмертно).
ВЕЛИКА ШАНА БАТЬКАМ! СЛАВА ГЕРОЮ! СЛАВА УКРАЇНІ!