КРАЩІ НАВЧАЮТЬСЯ У КРАЩИХ

НовиниКоментарі Вимкнено до КРАЩІ НАВЧАЮТЬСЯ У КРАЩИХ

55-річний ювілей Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки проходить в умовах посилених карантинних обмежень. Святкування відбудеться після подолання пандемії, проте гостинні політехніки вже сьогодні запрошують відвідувачів до себе. Цього разу – онлайн.
Екскурсію для вас, шановні гості, проводить директор Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки, Вадим Володимирович Овчарук.

Раді своїм онлайн-гостям і активісти студентського самоврядування. Вас вітає голова студентської ради Назар Савчук.

Цьогоріч, ми відзначаємо ще одну важливу подію. 5 років тому Хмельницький політехнічний коледж ввійшов в структуру одного із найкращих національних університетів України – Львівської політехніки. Більшість наших випускників продовжують навчання саме в цьому престижному закладі або ж у Хмельницькій філії університету, яка вже багато років успішно працює на базі коледжу. Що ж розповідають про Національний університет «Львівська політехніка» його студенти переглянемо в наступному сюжеті.