НовиниКоментарі Вимкнено до У стартап-школі Університету за участю прем’єр-міністра України відкрили конкурс StartUp Прорив 2020

У Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбулося відкриття конкурсу StartUp Прорив 2020.

У заході взяли участь прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький та Андрій Москаленко, заступник міського голови з інновацій, за сприяння якого дві команди отримають по 25 тисяч гривень у межах міської програми підтримки стартапів.

Підчас відкриття відбулася тематична панельна дискусія за участю Назара Білоуса, засновника стартапу LaMetric.LIFE та ментора StartUp Прориву 2020, Володі Зайця, учасника першого StartUp Прориву та одного із засновників стартап-команди Skeiron, Ігоря Шмигельського, представника інвесторів проєкту, і Пітера Меєр-Расмуссена, представника Lviv International Rotary Club. Модератором був Орест Зуб, онлайн-підприємець та мандрівник.

У прем’єр-міністра була можливість оглянути виставку стартапів учасників програм Tech StartUp School – Creative Spark і CIG R&D LAB, учасників проєкту Україна-Норвегія та учасників Стартап Прориву попередніх сезонів – Lingart – Живі Книги, Skeiron, Drinmix, Lady Di atelier, Tech LabInno, Теплий папір.

Долучайтесь до StartUp Прориву 2020!