НовиниКоментарі Вимкнено до Підвели підсумки роботи відділення економіки та менеджменту за 2019/20 навч. рік
Про підсумки роботи відділення економіки та менеджменту Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» за 2019-2020 рік говорилося 9 вересня на засіданні кураторів та старост академічних груп. Завідувач відділення Оксана Василівна Шулякова подякувала кураторам та старостам за злагоджену плідну співпрацю у складних умовах дистанційного навчання, проаналізувала успішність студентів за минулий та визначила пріоритети на наступний навчальний рік. На засіданні був присутній директор коледжу, доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук. Керівник закладу наголосив на тому, що тільки той фахівець буде конкурентоспроможним, який прагне знати більше, невпинно розвивається та самовдосконалюється. Вадим Володимирович відзначив високий рівень підготовки студентів відділення економіки та менеджменту, підтвердженням чому є численні перемоги та відзнаки на олімпіадах, конкурсах, турнірах. Директор подякував викладачам та нагородив почесними грамотами кращих студентів відділення. Ними стали :
За спеціальністю «Менеджмент»:
Возна Юлія , гр. МЕ-191,
Корнійчук Тетяна, гр. МЕ-181,
Ковальчук Олена, гр.МЕ-171.
За спеціальністю «Економіка»:
Гуменюк Карина, гр.. ЕК-192,
Щербакова Олександра, гр. ЕК-181.
З приємністю відзначили і високий рівень цьогорічних першокурсників. Найвищий рейтинговий бал за спеціальністю “Економіка” отримала студентка гр.ЕК-201 Підпайло Лілія, а за спеціальністю “Менеджмент” – студентка гр.МЕ-202 Шупер Софія.
Ідемо, шановні студенти та викладачі, до знань, удосконалюймось, перемагаймо!