День знань – 2020

НовиниКоментарі Вимкнено до День знань – 2020

Першого вересня у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» відбувся День знань – 2020. Вперше за 55-річну історію навчального закладу цього дня не проводилось масштабних загальноколеджівських урочистостей. Проте святковий день був наповнений локальними заходами. Насамперед, з 8-ї години ранку під музичний супровід біля центрального входу (що в цей час був відкритий лише для них) радо зустрічали 377 першокурсників. Цьогоріч до ХПК було подано 1421 заяву на вступ, тож вкотре хмельницькі політехніки змогли не лише повністю заповнити весь ліцензований обсяг, а й відібрати найкращих. Представники адміністрації та студактиву, вітаючи юне покоління зі вступом до найпотужнішого навчального закладу у Західній Україні, нагадували і про правила карантину, які сьогодні є обов’язковими при відвідуванні навчального закладу.
Дотримуючись всіх протиепідемічних вимог юні політехніки пройшли у закріплені за кожною групою аудиторії. Тут куратори провели перший урок на тему «Студентство єднає Україну», наголосивши на тому, що побудова справді незалежної, соборної й, головне, мирної України можлива тільки за активної участі молоді, яка буде вчитись налагоджувати дружні стосунки зі своїми ровесниками та досягати компромісів. Хмельницькі політехніки мають гарні традиції участі у міському молодіжному русі, є активними учасниками республіканських студентських заходів, гостинно приймають у себе гостей – студентів інших регіонів. У День знань – 2020 за ініціативи ХПК відбувся телеміст з Маріупольським будівельним коледжем. До студентського спілкування радо долучились і керівники навчальних закладів – Вадим Володимирович Овчарук та Антон Вікторович Білай.
Традиційно у перший день вересня провели посвяту у студенти та вручення першокурсникам політехнічних символів. Проте , дотримуючись карантинних обмежень щодо кількості учасників, у заході взяли участь лише представники кожної групи. Директор Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка», доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук вручив їм символічний ключ від знань, заступник директора Дмитро Олександрович Пижов – студентський квиток.
Свій сюрприз для нової когорти політехнічної родини підготували і студенти старших курсів . У холі навчального закладу вони розгорнули виставку власних досягнень. Кожне відділення демонструвало свою експозицію, де переважно були роботи студентів, виконані під час дипломного та курсового проєктування, вироби учасників науково-технічних гуртків, нагороди переможців на різноманітних всеукраїнських та міжнародних змаганнях професійного спрямування. Старшокурсники розповідали про власні досягнення, запрошували новачків долучатись до науково-технічної творчості, брати участь у роботі Центру талановитої молоді «Політехнік», максимально використовувати надані у коледжі можливості отримання нових знань та вмінь, розвиватись духовно та зростати професійно.