Збори батьків для студентів нового набору

НовиниКоментарі Вимкнено до Збори батьків для студентів нового набору

Напередодні старту нового 2020/21 навчального року в Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» відбулись батьківські збори студентів першого курсу. З метою дотримання протиепідемічних вимог загальні збори проходили почергово – в окремо визначений час для різних відділень. Перед присутніми виступили та відповіли на запитання батьків директор навчального закладу доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук, його заступники та завідувачі відділень. Вони донесли інформацію про організацію освітнього процесу в умовах жовтої зони карантину, повідомили про необхідність дотримання студентами різних розкладів занять і маршрутів пересування навчальним закладом. Особливу увагу звернули на необхідності неухильного виконання санітарних вимог, частого та ретельного миття рук, дотримання 1,5метрової дистанції, використання масок та антисептичних засобів.
Батьків проінформували про маршрути та час руху по коледжу, а саме: 1-2 курси заходять до коледжу і виходять через центральний вхід, 3-4 курси заходять біля медпункту та біля майстерні. Два курси розпочинають заняття о 8.30, два – о 9.00. Незважаючи на те, що щодня при вході до навчального закладу проводиться термометрія та контроль самопочуття студентів і співробітників, адміністрація коледжу звернулась до батьків з проханням кожного дня ретельно стежити за здоров’ям своїх дітей та при необхідності вчасно ізолювати захворілого.
Після завершення загальних зборів батьки були запрошені до закріплених за кожною групою аудиторій. Відбулось перше знайомство з кураторами, обговорили деталі подальшої співпраці.