АТЕСТАЦІЯ ПЕДПРАЦІВНИКІВ КОЛЕДЖУ ВІДБУЛАСЬ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

НовиниКоментарі Вимкнено до АТЕСТАЦІЯ ПЕДПРАЦІВНИКІВ КОЛЕДЖУ ВІДБУЛАСЬ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

Вміння швидко та рішуче переформатовуватись відповідно до викликів часу забезпечує високий рівень проведення навчально – методичної роботи Хмельницького політехнічного коледжу НУ “Львівська політехніка.” Зважаючи на неможливість очного зібрання та керуючись постановою Кабінету Міністрв України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронаврусом SARS-CoV-2 (зі змінами, внесеними 16 та 25 березня 2020 року), засідання атестаційної комісії у політехніці відбулось в режимі онлайн.
8 квітня 13 членів комісії провели онлайн атестацію двадцяти педагогічних працівників. На педагогічній раді, що відбулась днем раніше в онлайн-платформі MS Teams, було узагальнено досвід роботи викладачів, які атестуються: педагогічні напрацювання, обмін досвідом, навчальна, виховна та індивідуальна робота зі студентами. Велика увага була приділена питанням фахового самовдосконалення, вмінню швидко відповідати на виклики часу, застосовувати нові форми та методи роботи, впроваджувати в навчальний процес інноваційні технологіі. З огляду на те, що коледж – сучасний навчальний заклад , швидко було налагоджено повноцінний дистанційний учбовий процес. Директор коледжу Вадим Овчарук у своїй доповіді на педраді детально зупинився на проблемних моментах щодо організації дистанційної роботи, зокрема обліку та контролю якості, розподілу обов’язків між адміністрацією, методичним відділом та навчально-допоміжним персоналом.
За результатами таємного голосування п’ятнадцять педагогічних працівників підтвердили свою кваліфікаційну категорію, двоє проатестовані на старшого викладача і троє рекомендовані до розгляду атестаційної комісії вищого рівня на присвоєння педагогічного звання “викладач -методист”. Хмельницькі політехніки – єдині в Україні змогли провести дистанційно педраду, а для забезпечення таємності голосування було використано онлайн-платформу Telegram.