НовиниКоментарі Вимкнено до Студенти відділення інженерної механіки успішно закінчили курси з німецької мови та отримали сертифікати рівня “А1”

Перші 26 студентів Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» успішно склали іспит на початковий рівень “А1” з німецької мови та наблизились до своєї мети – пройти практику на провідних тюрингійських підприємствах та опанувати технології, методи й виробничі процеси від найдосвідченіших фахівців і майстрів зазначених підприємств. Це лише перший крок в рамках підписаної угоди з Торгово-промисловою палатою німецького міста Ерфурта, яка має великий досвід у впровадженні дуальної системи освіти у Німеччині. Договір діє поки що для спеціальностей 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування» і дає можливість студентам одночасно з дипломом коледжу отримати й німецький кваліфікаційний диплом. Попереду ще напружена робота та отримання сертифікатів А2,В1,В2 та найважчий – перший рівень вже пройдений. Він дає студенту віру в себе та відкриває для кожного великі професійні перспективи для реалізації власного європейського майбутнього!

Іспити, що були проведені на початку лютого, складались з письмового завдання та аудіювання, що передбачає вміння слухати, читати, писати, говорити. Перед їх початком зі вступним словом-заохоченням до присутніх звернувся директор Німецько-Українського освітнього центру Львівської політехніки Денис Невінський. Він розповів про напрацьований досвід львівських коледжів Політехніки, що першими взяли участь у цій програмі та вже проходять практику у Германії , розповів про покращення фінансування цієї програми нашими німецькими партнерами та налаштував студентів на позитивний творчий лад.

Урочисте вручення сертифікатів відбулось 28 лютого у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка». Директор навчального закладу, доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук нагадав присутнім біблійну істину – «Дорогу здолає той, хто йде…» Він подякував студентам, що відповідально поставились до вивчення мови і зазначив, що іншого шляху до підкорення професійних висот – немає. Лише напружена праця дає позитивний результат. І, звісно, гарні викладачі. Вадим Володимирович високо оцінив роботу викладачок німецької мови та подякував їм за професійність. Також він привітав студентів відділення інженерної механіки з успішною здачею іспиту на початковий рівень “А1” з німецької мови та вручив документи.