НовиниКоментарі Вимкнено до В коледжі провели засідання міського методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій на тему “Створення мобільних додатків”

Важливою складовою проєвропейської системи освіти є впровадження сучасних комп’ютерних і мережевих технологій, зростання і широке застосування нових інформаційно-освітніх технологій. Насамперед, це створення предметно-орієнтованих навчально-інформаційних середовищ, які дозволяють використовувати мультимедійні засоби.
У лютому на базі Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» проведено засідання міського методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій на якому було проведено майстер клас на тему «Створення мобільних додатків».
Сучасна українська освіта знаходиться на новому етапі розвитку, адже електронні засоби навчання допомагають змінити навчальне середовище, а також зробити освіту більш доступною. Студенти все частіше користуються мобільними телефонами, планшетами та іншими гаджетами, які стали невід’ємною частиною їх життя, але головне призначення яких на сьогоднішній день полягає у розвагах та іграх, хоча можливості їх використання набагато ширші.
Викладачам було запропоновано познайомитись з середовищем MIT App Inventor 2, яке розроблено в Массачусетському технологічному інституті. MIT App Inventor 2 інтуїтивнє середовища розробки, що дозволяє будь-якому користувачеві розробляти повнофункціональні застосування для смартфонів і планшетів менш ніж за 30 хвилин.
Це програмне забезпечення, базується на системі блокового конструювання, що значно скорочує час розробки в порівнянні із звичайними середовищами розробки. Ідея полягає в тому, щоб допомогти будь-кому, що не має глибоких знань в області програмування, і особливо молодим людям, застосовувати ідеї в технологічній області.
Свою майстерність у створенні мобільних проєктів в MIT App Inventor 2 продемонстрували студенти Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», члени технічного гуртка «ІТ спільнота ХПК» Моїк Олександр, гр.ПІ-172, Гордієнко Євгеній, гр. ПІ 172, Васьков Олексадр, гр. ПІ-172.