НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо Вадима Володимировича Овчарука з отриманням відзнаки Національного університету “Львівська політехніка” ІІІ рівня- Нагрудного знаку університету з посвідченням

Колектив Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» щиро вітає свого директора, доктора економічних наук, доцента Вадима Володимировича Овчарука з отриманням відзнаки Національного університету “Львівська політехніка” ІІІ рівня – Нагрудного знаку університету з посвідченням.
Ми пишаємось тим, що Ваші, шановний Вадиме Володимировичу, особисті заслуги високо оцінені освітянською спільнотою, хмельницькою громадою і нашим безпосереднім керівництвом – ректором Національного університету “Львівська політехніка”. Завдяки Вашій самовідданій праці, професіоналізму, патріотизму і добрим справам наш навчальний заклад не лише тримає високу планку, а й щороку змінюється і розвивається відповідаючи на непрості виклики часу! Саме Ви є ініціатором якісних перетворень, ведете за собою колектив, забезпечуючи результат, і власним прикладом надихаєте кожного з нас відповідально ставитись до своєї справи. Завдяки вашим діловим якостям ми, за багатьма критеріями , є лідерами освітянської галузі регіону.
Тож щиро вітаємо Вас з високою нагородою і бажаємо міцного здоров’я, невичерпного оптимізму та наснаги у реалізації ідей і сміливих, амбітних планів. А ми станемо Вам надійною опорою у справі реформування освітянської галузі, виховання молодого покоління та підготовки висококваліфікованих спеціалістів, які забезпечать економічне процвітання нашої держави.