Переможці олімпіади з комп’ютерної графіки в номінації “Графічний дизайн”

НовиниКоментарі Вимкнено до Переможці олімпіади з комп’ютерної графіки в номінації “Графічний дизайн”

Основними особливостями сучасної освіти є орієнтація на особистість, забезпечення комфортних умов отримання освіти та підготовка особистості до функціонування в складних умовах конкурентного середовища. Цьому сприяють різноманітні змагальні заходи, під час яких студенти демонструють не лише свої знання, а й стресостійкість та вміння заявити про себе як про висококласного фахівця.
19 лютого 2020 р. цикловою комісією програмного забезпечення ХПК було проведено олімпіаду з комп’ютерної графіки в номінації «Графічний дизайн» серед студентів спеціальностей програмна інженерія та комп’ютерна інженерія. В роботі журі брав участь переможець відкритої херсонської обласної олімпіади з комп’ютерної графіки 2019, випускник коледжу 2019 року Максим Нестер.
Завдання олімпіади передбачали перевірку вмінь виконувати:
1) Композиційне рішення
2) Колористичне рішення
3) Перспективу
4) Використання різних стилів
5) Розкриття теми
Олімпіада продемонструвала, що в Хмельницькому політехнічному коледжі навчається талановита молодь, яка має глибокий внутрішній світ та виявляє інтерес до використання інформаційних технологій в позаурочній роботі. Члени журі були вражені багатьма роботами, які вирізнялися не тільки якістю комп’ютерних малюнків, різноманітністю використаних технічних прийомів, а й глибиною розкриття обраної теми, своїм емоційним навантаженням.
За спільним рішенням оргкомітету та журі олімпіади переможцями в обласній олімпіаді з комп’ютерної графіки визнано:
1місце – Шаварський Назарій, гр. КІ-173,81 бал;
2місце – Моїк Олександр, гр.ПІ-172, 75 б.,
3місце – Човбан Дмитро, гр.КІ-182, 70 б.,
Савіцький Владислав, гр. КІ -181, 67 б.,
Ткачук Влад, гр.КІ-162, 67 б.,
Середюк Максим, гр.КІ-173, 60 б.,
Коляда Денис , гр.КІ-163, 55 б.,
Зимний Вадим, гр.ПІ-171, 54 б.,
Норчук Ростислав, гр.ПІ-171, 50 б.,
Цибульский Єгор, гр.КІ-171, 48 б.,
Вавринчук Володимир, гр.ПІ-191, 44 б.,
Яриш Влад, гр.ПІ-191, 43 б.,
Дида Максим, гр.КІ-183, 42 б.,
Каленик Владислав, гр.ПІ-172, 39 б.,
Лебедовська Марія, гр.ПІ-171, 35 б.,
Васьков Олександр, гр.ПІ-172, 35 б.,
Дмитришин Дмитро, гр.КІ-171, 33 б.,
Терещук Павло, гр.ПІ-171, 33 б.,
Муравель Владислав, гр.КІ-181, 31 б.

Оргкомітет олімпіади вітає не тільки переможців і призерів олімпіади, а й усіх учасників: головне – вірити в свої сили, й тоді все вийде!
Попереду вас чекають великі звершення!