НовиниКоментарі Вимкнено до Хмельницькі політехніки стали учасниками міських заходів із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Щороку 18-20 лютого українці з болем у серці згадують події буремного 2014 року та вшановують подвиг учасників Революції гідності. Тоді внаслідок жорстоких зіткнень у Києві та інших містах, зокрема і в м. Хмельницькому, загинуло понад 100 людей, більше тисячі отримали поранення. Кілька десятків людей пропали безвісти. З 2015 року 20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Напередодні цього дня у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» відбулись виховні години, присвячені подіям лютого 2014р. У кожній академічній групі студенти разом із кураторами ще раз передивились документальні кадри, зроблені на Майдані, спробували проаналізувати причини тих подій та їх вплив на подальший розвиток країни.
20 лютого політехніки долучились до загальноміських заходів зі вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Разом із тисячами небайдужих мешканців міста вони пройшли Маршем пам’яті Героїв від Ангела Скорботи по вулицях Проскурівській , Подільській , Кам’янецькій , Героїв Майдану до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Там взяли участь у скорботному мітингу – реквіємі за участю священників та очільників міста і області. Після цього відвідали Обласний музично-драматичний театр ім. М.Старицького, де переглянули прем’єрний показ вистави «Монологи війни. Жінки». Ці заходи змусили студентів ще раз задуматись про найкращі риси людини та цінність свободи, заради якої стільки героїв без роздумів віддавали найцінніше що у них було – своє життя.