“Свято Козацької слави ” політехніки присвятили Героям Небесної Сотні

НовиниКоментарі Вимкнено до “Свято Козацької слави ” політехніки присвятили Героям Небесної Сотні

Слава про волелюбних козаків, котрі є символом незламності національного духу українців, живе і досі. Нині, у часи становлення незалежної України, вона надихає сучасників з честю та відвагою боронити національний суверенітет. B Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» щорічно проводиться “Свято Козацької слави”. Цьогоріч воно було приурочено до Дня Героїв Небесної Сотні. Політехніки продемонстрували свій вишкіл, витривалість та жагу до перемоги. Це дань пам’яті нашим співвітчизникам, що 6 років тому без роздумів віддали своє життя за право жити у вільній державі. З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор навчального закладу, доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук. Він закликав присутніх бути гідними пам’яті Героїв Небесної Сотні та тисяч захисників України, що боронять нас на фронті неоголошеної війни. Спортивне свято розпочалось з підведення підсумків та нагородження переможців шахового турніру, що відбувся напередодні. Старт «Козацьким забавам» дав керівник фізичного виховання, заслужений тренер України Іван Іванович Шимків. Змагання видалися азартними, захоплюючими і веселими, як для учасників, так і для вболівальників. Кожне відділення представило свої, готові до безкомпромісної боротьби, команди, а гуртківці творчих студій Центру талановитої молоді додали заходу мистецького шарму та налаштували присутніх на хороший настрій і позитивні емоції. Всі команди показали неабияку спортивну вправність, демонструючи відмінні результати роботи циклової комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни. А отже, за підсумками змагань, кожна команда була нагороджена грамотами та солодкими призами. Найкращими стали представники відділення автомобільного транспорту. Вони, окрім перечислених нагород, отримали ще й Перехідний кубок «Козацької слави». Вітаємо переможців та всіх політехніків з чудовим спортивним турніром!!!
Шануємо подвиг учасників Революції Гідності і віримо у краще майбутнє українського народу. Вічна слава Героям Небесної Сотні!!! Будьмо гідними їх пам’яті…