День святого Валентина по – політехнічному!

НовиниКоментарі Вимкнено до День святого Валентина по – політехнічному!

Ех, молодість. Безмежні твої мрії, надії та сподівання на яскраві емоції та незабутні враження, коли паморочиться в голові від любові, а земля йде з-під ніг від щастя. У молодому віці найбільше шанується День Святого Валентина як нагадування про цінність справжніх людських почуттів. У молодому віці кожен з нас робить найголовніших вибір – знаходить свою половинку. Від правильності цього вибору залежить чи буде у твоєму домі щастя, затишок і гармонія, чи ж тінь розчарувань затьмарить твоє серце. Не схибити у такій важливій справі допомагають практичні психологи. Низка зустрічей з ними відбулись у коледжі напередодні Дня Святого Валентина. А ось у святковий день 14 лютого гуртківці центру талановитої молоді підготували цілу низку неймовірних сюрпризів для студентів коледжу:
Флешмоб – Лебедовська Марія та гр. ПІ-171, МГ-191;
Радіовітання – ведучі Каріна Гуменюк (ЕК-192) та Максим Дреус (КІ-192);
«Пошта любові» – Горобець Анна і Бойченко Катерина (ЕК-181);
Мініконцерт до Дня св. Валентина підготували солісти вокального гуртка «Перлина» під керівництвом Ковальчук Олени (МЕ-171) та гуртка гри на гітарі (Беднарський Андрій та Натяганчук Даниїл).
Фотозону підготували Чайковська Анастасія, Цибульська Анна (КІ-183), Петрина Віка (ПІ-171), Савчук Назарій (МГ-171).
Фотокореспондентами працювали Тетяна Жолудєва (ЕК-192) та керівник гуртка журналістики Влад Ткачук (КІ-162). Відеозйомку вів Сапожнік Андрій (КІ-193).