Зустріч студентів відділення інженерної механіки з військовослужбовцями

НовиниКоментарі Вимкнено до Зустріч студентів відділення інженерної механіки з військовослужбовцями

Невдовзі кожен випускник буде обирати свій подальший шлях та, зважаючи на найвагоміші для себе складові успіху, будувати професійну кар’єру. Одним із таких шляхів є підписання контракту із збройними силами.
5 лютого старшокурсники відділення інженерної механіки зустрілися із представниками 44-ї окремої артилерійської бригади, що дислокується у м. Тернопіль і обговорили питання військової служби. Гості розповіли, що служба в армії є не лише почесною і шанованою громадянським суспільством, а й забезпечується гарним соціальним пакетом, житлом, харчуванням, пристойною заробітною платою. Військовослужбовці звернули увагу студентів на армійські підрозділи, що забезпечують роботу технічного устаткування, зокрема політехнікам напевно цікаво було б працювати з безпілотними літальними апаратами. У 44-й окремій артилерійській бригаді радо підпишуть контракт із технічно-грамотними юнаками та забезпечать їм гарні умови несення служби. Контактні дані можна отримати у завідувача відділенням Матвєєва О.В.