Найважливіші події року

НовиниКоментарі Вимкнено до Найважливіші події року

Відходить в історію  2019 рік.  Давайте ж згадаємо яким він був  для  нашого колективу, які події назавжди залишаться у літописі  Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка».

Насамперед, це був успішний рік з огляду  на виконання основних  завдань навчального закладу. Завдяки високому рейтингу ліцензований обсяг у 2019 році знову був виконаний на 100%  за  всіма спеціальностями. Ми здійснили максимальний набір студентів і сьогодні їх кількість вже перевищує 1,5тис., що поставило перед керівництвом навчального закладу нові завдання з подальшої  реконструкції закладу  та нарощуванню потужностей. Ця робота вже активно проводиться. Хмельницькі політехніки відкрили майданчик для навчання з початкового керування транспортними засобами, нові куточки для дозвілля студентів та настільних інтелектуальних ігор. Розпочато   будівництво новітнього бізнес-центру на 360кв.м., в першу чергу як матеріально-технічне забезпечення спеціальностей «Автомобільний транспорт» та «Інженерна механіка».   Проводяться  роботи з покращення доступу до аудиторій для людей з обмеженими можливостями,  продовжується реконструкція актового залу та інших навчальних приміщень.

2019 рік запам’ятають політехніки  як рік, коли ми проходили  акредитацію за більшістю спеціальностей.  По кожній з них досвідчені фахівці МОН та провідних  вузів країни  винесли позитивний вердикт.

У 2019 році хмельницькі політехніки вкотре підтвердили високий рівень викладання загальноосвітніх дисциплін . Шість перших місць, вісім других та одне третє на регіональному етапі олімпіад – яскраве свідчення фундаментальності знань студентів коледжу. Перемагали та здобували призові місця на Міжнародній студентській олімпіаді в сфері інформаційних технологій «IT-Universe», Всеукраїнській олімпіаді з програмування серед команд університетів і коледжів, I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки», конкурсі студентських відеоробіт на тему «Фінансова грамотність» , ІІ етапі відкритої обласної олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки серед закладів освіти І-ІІр.а.та інш.

З особистим успіхом вітали політехніки  свого директора Вадима Володимировича Овчарука, який у травні 2019р  успішно  захистив  дисертацію на тему: «Системи адміністрування в управлінні підприємствами з урахуванням євроінтеграційних процесів» та здобув  науковий ступінь доктора економічних наук.  Також 2019 рік запам’ятається і тим, що хмельницькі політехніки вдруге,  переважною більшістю голосів, підтримали його кандидатуру  на посаду директора.

Пам’ятними для нас залишаться  візити високоповажних гостей –  заступника Генерального директора ТПП Ерфурта Томаша Фальбуша,  спеціаліста із академічних зв’язків секції публічних відносин Посольства США в Україні Віри Терновської,  представника  Міжнародного фонду «Відродження» Григорія Барана, народних депутатів Сергія Мельника та Віктора Чумака.

Навчальний процес поєднувався  із яскравими соціокультурними заходами .

Душевною колядою зустрічали новорічні свята

Найромантичніше свято «Дня святого Валентина» провели в теплій дружній атмосфері

Флешмоб на День вишиванки відбувся тоді, коли здавалось кінця проливному дощу не буде і більшість заходів в місті  була відмінена. Та відбулось диво!!! В час, запланований політехніками для флешмобу, хмари розійшлись, засяяло  сонечко. Від виступів наших талановитих вихованців день став ще яскравішим!

Урочисто проводжали  в самостійне доросле життя  наших випускників.

Благодійний  ярмарок – 2019  вражав яскравою шоу-програмою  і  рекордною сумою коштів. Відділення економіки та менеджменту було відзначено перехідним «Кубком благодійності»!!!

Напередодні Дня святого Миколая провели декілька акцій під загальною назвою «Політехніки для дітей – з добром у серці!»

Успішними були політехніки в спорті та, вже традиційно, здобули перемогу у військово-патріотичній грі “Джура”.

У 2019 році зародилась міцна дружба між хмельницькими та харківськими студентами, які завітали до нас у гості.  Познайомились  студенти західної і східної України  на   XIV Всеукраїнському  пленері Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання, що відбувся у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка», розташованому в с. Коблеве

З року в рік зміцнюються зв’язки  хмельницьких політехніків із школярами. Тричі проводились Дні відкритих дверей і актовий  був переповнений гостями.  В рамках проекту «Весняні канікули з політехом» до ХПК НУ «Львівська політехніка» завітали учні п’яти шкіл м.Хмельницького, щоб разом із студентами-першокурсниками весело, енергійно та креативно відпочити та  познайомитись з нашим навчальним закладом.

Успішним був 2019 рік і для величезної політехнічної родини  в цілому.   Львівська політехніка традиційно займає високі місця у різноманітних рейтингах: найкращий український виш у рейтингу World University Rankings 2020 від Times Higher Education, четверта серед українських вишів у рейтингу університетів Східної Європи і Центральної Азії за версією британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds, входить  до тисячі найкращих університетів світу за версією The QS World University Rankings та інш.

Впевнені, що прийдешній 2020 рік буде не менш яскравим на події і плідним на досягнення !