НовиниКоментарі Вимкнено до Відділення заочного навчання підвело підсумки профорієнтаційної роботи з випускниками професійно-технічних закладів області

Відділення заочного навчання, як підрозділ Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», перегортає сторінку 2019 року. Залишаються позаду вступна кампанія, сесії у тринадцяти академічних групах, кропітка робота із більш ніж трьомастами студентами, захист дипломів, випуск. Із впевненістю дивимось у прийдешній 2020 рік, адже є спільні інтеграційні напрацювання по ступеневій освіті між навчальними закладами різних типів і рівнів (ПТНЗ – коледжі – університети).
Доброю традицією стали профорієнтаційні зустрічі з випускниками професійно-технічних закладів. Так 18 грудня до нас завітали учні групи № 32 спеціальності «Електромонтер з ремонту та обслуговуванню електроустаткування» вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького. Разом із класним керівником Мельниковою Тетяною Олександрівною випускники оглянули навчальні аудиторії, лабораторії, читальний та спортивний зали. Перед присутніми виступили завідувач відділення заочного навчання Данилюк А.М., голова циклової комісії «Автомеханічних дисциплін» Яремчук А.А., завідувач кабінету «Інтернет речей» Данилюк П.А., завідувач майстернями Сорочинський М.І., майстер виробничого навчання Яцишин Ю.В. Для оцінки навчальних досягнень проведено фахове пробне вступне тестування за напрямом «Прикладна механіка».
Підсумовуючи рік, що минає, хотілося б із особливими словами вдячності звернутись до педагогічних колективів та дирекції наступних навчальних закладів, що дали цього року найбільшу кількість вступників:
ВПУ №25 ( Загіка О.О.) – 13 чол.;
Хмельницький професійний ліцей електроніки ( Росквас А.І.) – 9 чол.;
ВПУ №11 ( Селізар В.М.) – 8 чол.;
ВПУ №4 (Михайлов С.В.) – 8 чол.;
Волочиський професійний аграрний ліцей ( Дорох В.М.) – 4 чол.
У переддень новорічних свят, шановні колеги та випускники ПТНЗ, прийміть найщиріші вітання та побажання добра і злагоди. Нехай ці світлі і радісні святкові дні принесуть вам і вашим родинам мир і спокій, душевний комфорт та матеріальне благополуччя.