ВІТАННЯ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ!

НовиниКоментарі Вимкнено до ВІТАННЯ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ!

Українські військовослужбовці. Вони сильні, мужні, вольові, витривалі, стресостійкі та вмотивовані на перемогу. Сьогодні вони відзначають своє професійне свято – День Збройних сил України. В цей день весь колектив Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» шле найщиріші привітання тим, хто на передньому краї – там, де складно, де чатує небезпека та вони добре знають, що за їхніми спинами Батьківщина і тому з честю виконують надскладні завдання по її захисту. Ці люди є моральними авторитетами нації. Хмельницькі політехніки вважають для себе честю зустрічати їх у своїх стінах і тому часто запрошують військових на зустрічі з колективом.

У нас неодноразово побували представники 8-го окремого полку спеціального призначення, зокрема зі своїм командиром до нас завітав випускник коледжу 2005 року, учасник АТО Іван Олійник.

Відбулись зустрічі з військовослужбовцями легендарних львівських десантників – непереможних представників 80-ї окремої десантно-штурмової бригади та військової частини Національної гвардії України, що базується у нашому місті.

Ходили в гості і до славетного військового навчального закладу що дислокується у нашому місті – Національної академії державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького.

У День захисника України вітаємо і наших студентів та випускників, що присвятили себе захисту Вітчизни, зокрема Івана Лукасишена та Олександра Рибака.

__В цей день вклоняємось доземно і пам’яті тих, хто навічно залишився на полі бою. Серед них Володимир Соломчук – наш випускник 2013 року, що загинув біля м.Щастя під Луганськом коли йому було лише 22 роки . Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Володя нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Надзвичайно складні часи випали на долю сьогоднішньої молоді. Тому зростають вимоги до викладання предмету «Захист Вітчизни» . Звісно, в першу чергу, це фізична здатність та вміння виконувати вимоги військової служби. Але найголовніше тут – формування психологічної готовності юнаків до військової служби, глибоке розуміння громадянином своєї ролі і місця в служінні Батьківщині. Викладач предмету «Захист Вітчизни» гвардії майор, кандидат в майстри спорту з кульової стрільби Кушнір Віктор Леонідович добре знає важливість щоденних тренувань з військової підготовки, що доводять рухи до автоматизму. Віктор Леонідович – професійний сапер, що приймав участь у розмінуванні територій України після Другої світової війни . На рахунку його команди більше 10 тисяч вибухонебезпечних предметів. Тому хлопці під його керівництвом тренуються по декілька годин щодня, адже від цього може залежати не лише їх власне життя, а й безпека тих, кого вони будуть захищати.
Дякуємо нашим захисникам за їх життєвий подвиг, за те, що більшість областей України сьогодні у безпеці. Дорогі наші воїни !!! Прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі, – Днем захисника Вітчизни! Слава Україні! Героям слава!!!