Брифінг у Верховній Раді

НовиниКоментарі Вимкнено до Брифінг у Верховній Раді

Сьогодні Кабмін має грандіозні плани щодо перспективи розвитку України, а всі ми зацікавлені в тому, щоб ці плани були реалізовані. На жаль, влада не розуміє , що без випускника фахової передвищої освіти неможливо уявити систему освіти в цілому, яка може бути зруйнована взагалі. Як наслідок – відтік кадрів та занепад економіки держави. Це спонукає освітян до рішучих кроків. На 5 грудня заплановано Всеукраїнську конференцію асоціації представників технікумів та коледжів. Напередодні цієї події у Верховній Раді проведено брифінг народного депутата від Хмельниччини Сергія Петровича Лабазюка, який переконаний у необхідності сприяння розвитку закладів фахової передвищої освіти, недопущення її руйнації та цілеспрямовано відстоює цю думку. У брифінгу взяли участь представники ЗВО І-ІІр.а. різних регіонів. Хмельниччину представив голова Ради директорів області, директор Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка», доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук. Він зазначив, що тема анонсованої конференції «Місце фахової передвищої освіти в системі освіти України» – надзвичайно важлива та запросив представників влади, народних депутатів та членів Кабміну прийти на захід, вникнути в суть проблеми, дослухатись до аргументів освітян задля того, щоб спільно працювати над формуваннням національної еліти України та реалізації амбітних планів з розвитку нашої держави.