НовиниКоментарі Вимкнено до Профорієнтаційні зустрічі із випускниками професійно-технічних навчальних закладів нашого міста

Компонентами якісної профорієнтаційної роботи нашого ВНЗ є вчасна рекламно-консультативна інформація серед потенційних абітурієнтів. 3 грудня відбулись профорієнтаційні зустрічі із випускниками професійно-технічних навчальних закладів нашого міста. Перед випускними групами № 31, 32 спеціальності «Кухар, кулінар борошняних виробів», № 36 «Живописець, оформлювач вітрин, приміщень та будівель» №33 «Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, електрогазозварник» Хмельницького професійного ліцею виступив завідувач відділення заочного навчання Данилюк А. М. До уваги присутніх запропоновано рекламні відеоматеріали та інформаційні альманахи «Евріка» про Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка». В стінах ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» учням груп № 33, ТК 2 спеціальності «Тістороб, кухар», № 31 «Тістороб-пекар, кондитер» №35 «Кухар, офіціант-адміністратор» також було надано вичерпну інформацію про коледж та умови вступу. Двері нашого навчального закладу завжди відкриті для Вас, шановні абітурієнти. Так 7 грудня буде проведено «День відкритих дверей», тож гостинно запрошуємо випускників ПТНЗ, їхніх батьків і всіх бажаючих більш детально ознайомитись із Хмельницьким політехнічним коледжем Національного університету «Львівська політехніка»!