День студента – 2019

НовиниКоментарі Вимкнено до День студента – 2019

День студента цьогоріч співпав з вихідними, а тому в навчальних закладах його відзначають напередодні. От і у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» вже 14 листопада гучно, весело і креативно відсвяткували улюблене свято. Насамперед, студентів привітав директор навчального закладу, доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук. У вітальному слові він зазначив, що пишається нашими студентами, адже завдяки їхнім досягненням і перемогам Хмельницький політехнічний коледж НУ «Львівська політехніка» справді є флагманом освітянської галузі регіону. Найкращим студентам Вадим Володимирович вручив грамоти, брендові кружки і футболки з символікою ХПК та оприлюднив наказ про грошові премії. Для студентського загалу також було презентовано різноманітні інтелектуальні ігри, якими вони можуть розважитись у позаурочний час.

Приводом для гордості є і високий патріотизм наших студентів. Особлива подяка за мужність та героїзм прозвучала на адресу студента відділення заочного навчання Олександра Рибака, який зараз проходить лікування після поранення в зоні ООС. Олександр лише наступного дня зміг приїхати до ХПК. Директор коледжу, від імені всього колективу, привітав його з наступаючим Днем студента, побажав якнайшвидшого одужання і подякував за вірне служіння Батьківщині.

Неймовірним сюрпризом для учасників святкування став виступ подільських знаменитостей – дуету «Солодка парочка» у складі лауреатів Міжнародного конкурсу гумору і сатири на кубок А.Райкіна у Ризі, журналіста, актриси Наталки Паляниці та актора, режисера, викладача Володимира Павловського.

Потім відбувся Парад талантів першокурсників. Вражали хто як міг: танцями, співами, акторською майстерністю та дотепними жартами. Не забували спостерігати за реакцією педагогів, що стали об’єктами студентського гумору. І тут яскраво відчувалася допомога старшокурсників, які запевнили первачків у тому, що жарти у коледжі розуміють і люблять.

Дякуючи за чудові виступи та вітаючи студентів з прийдешнім святом, заступник директора з виховної роботи Людмила Миколаївна Багас відзначила, що головною метою заходу було здружити колективи груп та запалити нові зірки на яскравому небосхилі Хмельницької політехніки: такі, які тут засяяли декілька років тому і сьогодні прийшли до нас знову, щоб допомогти у проведенні шоу. Це зірка КВН Макс Маркітан та Дмитро Захаров, який ще під час навчання у коледжі спробував себе у музичному мистецтві та виявив талант творення електронної музики, а нині виступає разом з відомим українським реп-виконавцем і музикантом YARMAK.

Те, що неабиякі таланти серед політехніків є, своїм красномовним жестом підтвердив фахівець у цій справі – доцент Київського університету культури і мистецтв, актор, режисер Хмельницької молодіжної студії-театру Центру виховання учнівської молоді Володимир Володимирович Павловський . Дякуючи політехнікам за чудове шоу, він розповів про свої творчі плани щодо створення у Хмельницькому молодіжного театру та запросив талановиту молодь приєднуватись до цього проєкту.

Завершилось святкування Дня студента інтелектуальною годиною відпочинку «Мелодії кращих світових хітів» у гуртожитку навчального закладу та вітальною радіо листівкою від коледжу .

А педагогічний колектив ХПК ще раз вітає своїх вихованців з Днем студента! Нехай кожен ваш день буде сповнений новими прагненнями, чудовими ідеями та особистими перемогами. Нехай студентські роки будуть щасливими, а відзначення Дня студента залишиться однією з найприємніших та найпам’ятніших подій у житті.