НовиниКоментарі Вимкнено до Львівська політехніка – всеукраїнський лідер впливу наукових публікацій у галузі інженерії та технологій 2019 року

8 листопада 2019 року у великому конференц-залі Національної академії наук України відбулась урочиста церемонія нагородження «Лідер науки України 2019. Web of Science Award». Під час заходу найкращі за даними пошукової платформи Web of Science українські вчені, виші та наукові установи отримали нагороди у різних номінаціях.

Зокрема, лідером впливу наукових публікацій у галузі інженерії та технологій визнано Національний університет «Львівська політехніка».

Нагадаємо, що Львівська політехніка стала найкращим в Україні вишем у загальному рейтингу World University Rankings 2020 від Times Higher Education, потрапила у три опубліковані на цей час галузеві рейтинги, у яких посіла перше місце серед українських університетів, зокрема здобула позиції 251–300 у світі в галузевому рейтингу World University Rankings 2020 by subject: Computer Science.