БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ПОЛІТЕХНІКІВ – 2019

НовиниКоментарі Вимкнено до БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ПОЛІТЕХНІКІВ – 2019

Що буде, якщо до традиційного ефектного Свята квітів добавити ефективності? Ефективності з точки зору освітянської діяльності?
Буде БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК !!! Це яскраве дійство, що поєднує у собі і неймовірно – шалені емоції, і навчання підприємницькій справі, і розвиток тих життєвих навиків, які в найскрутніші економічні часи допомогли багатьом українцям не лише вижити, а й започаткувати власний бізнес. Не менш важливою складовою педагогічної ефективності ярмарку, всі зароблені кошти під час якого будуть використані на благодійність, є виховання гідної людини, яка зі щирим серцем та з посмішкою на устах творить добрі справи. Такий ярмарок 30 жовтня 2019 року провели в Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка». Кожне відділення облаштувало декілька локацій із смаколиками, пропонувались послуги міні таксі та передбачень від магічних гоблінів. “Аукціон добрих справ викладачів ХПК” під керівництвом завідувачів відділень вражав різноманіттям найнесподіваніших лотів.

Драйву та шаленої енергетики додали виступи учасників творчих студій Центру талановитої молоді «Політехнік» та музичний супровід від нашої шоу-зірки Дмитра Захарова.

Не забули запросити на свято і шанованих членів Ради ветеранів та мешканців нашого мікрорайону. Юні політехніки оточили їх своєю любов`ю та увагою.

Спеціально для них була облаштована соціальна локація із смачними гостинцями. Присутня на заході керівник волонтерського центру «Ветеран» міської Ради ветеранів В.С. Коляденко подякувала адміністрації за гарну виховну роботу, а студентам за  величезну благодійну діяльність та волонтерство:

• створення справжнього різдвяного свята для вихованців дитячих будинків;

• допомогу хворим (найнеобхідніші речі було закуплено для Хмельницького обласного відділення “Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ, СНІД”);

• 2000грн. передано на допомогу п’ятнадцятирічній Даші Рудаковій, яка бореться з важкою недугою;

• волонтерську допомогу фронту (зокрема, у жовтні 2018 року було зібрано 12 тис. грн. на лікування поранених військовослужбовців 8-го полку сил спеціального призначення);

• понад 18 тис. грн. передали на лікування нашого студента відділення заочного навчання Олександра Рибака, який отримав важкі поранення, захищаючи територіальну цілісність кордонів України.

Приємно вражений масштабом волонтерства в Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» був і присутній на святі волонтер Корпусу Миру США в Україні громадянин США Jody Serrano (Джоді Серрано). На заході його супроводжував наш випускник Ярослав Мельничук. Сьогодні Ярослав представляє Спортивно-культурний центр «Плоскирів», що співпрацює з Джоді Серрано в рамках проекту Корпусу Миру США «Розвиток громад».

Зацікавив благодійний захід і журналістів. Телеканали UA:Поділля та TV7+ цього дня показали репортажі у своїх «Новинах»:
А щодо фінансової сторони, то політехніки і самі були приємно здивовані рекордною сумою – більше 55 тисяч. Кожне із відділень добре попрацювало на загальний результат.  Відділення економіки та менеджменту, зібравши найбільшу суму коштів, було відзначено перехідним «Кубком благодійності»!!! Невдовзі, ці кошти доповняться надходженнями від здачі макулатури та принесеними з дому іграшками, книгами, одягом та іншими потрібними  речами і стануть гарною основою грандіозного свята на День Святого Миколая для дітей.

Педагоги та студенти творять добро своїми руками і щедро віддають його людям, отримуючи душевне багатство. В коледжі виховують Людей, гідних звання українців. В.Сухомлинський писав: “Приймати близько до серця радості і жаль до Батьківщини здатний лише той, хто не може пройти байдуже повз радощі і жалі окремої людини”.

ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!!!