Зустріч політехніків із Радою ветеранів мікрорайону Виставка

НовиниКоментарі Вимкнено до Зустріч політехніків із Радою ветеранів мікрорайону Виставка

75-річчя з дня вигнання нацистських окупантів з України хмельницькі політехніки відзначили теплою та по-родинному затишною зустріччю зі старшим поколінням – членами Ради ветеранів мікрорайону Виставка. І хоч сьогодні серед них вже не було людей, що зі зброєю в руках захищали нашу Батьківщину на фронтах Другої світової – про жахіття війни більшість з присутніх знає не з чуток. Це покоління, дитинство та юність якого були понівечені війною і залишились у пам’яті страшними спогадами. Ці люди безпосередньо зі слів своїх батьків чули справжні розповіді про події 30-х та 40-х років і готові будь-якої миті ділитись своїми знаннями з молоддю. Спілкування з Радою ветеранів має величезний виховний потенціал для підростаючого покоління, пробиває стіну байдужості до власної історії, змушує задуматись про те, що ми надзвичайно мало знаємо про життя своїх прадідів, спонукає до вивчення біографії свого роду та виховує шанобливе ставлення до старшого покоління.
Постійна виховна робота у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» у цьому напрямку дає свої плоди. Політехніки з задоволенням відвідують ветеранські організації та запрошують на різноманітні заходи до себе, а в день 75-річчя з дня вигнання нацистських окупантів з України підготували святковий концерт. У виконанні учасників Творчих студій Центру талановитої молоді лунали вірші, гуморески, пісні Другої світової та сучасні мелодії, було багато теплих слів та побажань. Хвилиною мовчання вшанували і сьогоднішніх героїв, які ціною власного життя зберегли над нами мирне небо. А наостанок всі разом заспівали славнозвісну «Катюшу» . Так формується міцний зв’язок поколінь, який ні в якому разі не можна втрачати, адже загубиться величезний життєвий досвід, через що кожне нове покоління буде знову і знову робити ті ж самі помилки. Все-таки історія багато чому вчить, якщо дійсно вчитися і робити висновки.