Спортивне свято “Старти надій – 2019”

НовиниКоментарі Вимкнено до Спортивне свято “Старти надій – 2019”

Масштабне спортивне свято «Старти надій» відбулось 23 жовтня на стадіоні Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка». Свої спортивні навики продемонстрували студенти першого курсу, котрі підтвердили сподівання політехніків на те, що переможні спортивні традиції навчального закладу вкотре передаються у надійні руки. Вже сьогодні деякі результати наших першокурсників можна прирівняти до третього дорослого розряду з легкої атлетики. Загальнокомандний (по групах) рейтинг поки що підбивається цикловою комісією фізичного виховання та Захисту Вітчизни і буде оголошений 30 жовтня під час Благодійного ярмарку, а найкращі особисті досягнення з окремих видів спорту були відзначені під час завершення свята «Старти надій».
Найвищі спортивні результати продемонстрували:
БІГ 100м, дівчата:
І-ІІ Сулима Діана, гр. ЕК-192 – 15,4 сек.
І-ІІ Данькова Вікторія, гр. ПМ-192 – 15,4 сек.
ІІІ Дикунець Наталія МЕ-191 – 16,4 сек.
БІГ 100м, юнаки:
І Бакалець Назар , гр. КІ-192 – 12,0 сек.
ІІ Баранов Максим, гр. МЕ-191 – 12,7 сек.
ІІІ Танюк Антон , гр. ПМ-192 – 12,9 сек.
ІІІ Пилипенко Дмитро , гр. ЕК-191 – 12,9 сек.
ПІДТЯГУВАННЯ, юнаки:
І Гона Денис , гр. ПІ-191 – 35 раз
ІІ Мельник Артем , гр. АТ-191 – 30 раз
ІІІ Хома Владислав , гр. ПМ-192 – 26 раз
ЗГИНАННЯ ТА РОЗГИНАННЯ РУК В УПОРІ ЛЕЖАЧИ, дівчата:
І-ІІ Дикунець Наталія гр.МЕ-191 – 32 рази.
І-ІІ Ніколенко Ганна гр. МЕ-192 – 32 рази.
ІІІ Сулима Діана, гр. ЕК-192 – 30 раз.
Вітаємо юних спортсменів та колектив циклової комісії фізичного виховання та Захисту Вітчизни!!! Бажаємо продуктивної роботи над вдосконаленням рівня всебічної фізичної підготовки нового покоління політехніків, їх поєднання з улюбленим видом спорту і, як результат, яскравих перемог на спортивних майданчиках!!!