З професійним святом – Днем економіста!!!

НовиниКоментарі Вимкнено до З професійним святом – Днем економіста!!!

Відділення економіки та менеджменту Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» вітає всіх наших студентів, випускників та викладачів-економістів з професійним святом – Днем економіста !!! Він щорічно відзначається 12 жовтня. Саме цього дня вперше у 1969 році було вручено Нобелівського премію в галузі економіки. А лауреатами Нобелівської премії з економіки у 2019 році стали Абхіджит Банерджі, Естер Дюфло і Майкл Кремер за «експериментальний підхід до боротьби з глобальною бідністю». Естер Дюфло, до слова, стала наймолодшою жінкою-економістом за всю історію нобелевських лауреатів. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму, професійних звершень та рахуючи чужі гроші не забувайте примножувати свій капітал!!! ВІТАЄМО!!!