Профорієнтаційний захід “Країна професійного вибору”

НовиниКоментарі Вимкнено до Профорієнтаційний захід “Країна професійного вибору”

Фахівці підрозділу з профорієнтації Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» використовують кожну слушну нагоду для зустрічі з потенційними абітурієнтами. Ставши активними учасниками “Країни професійного вибору”, організованого Хмельницькою обласною службою зайнятості, політехніки змогли поспілкуватись майже з півтора тисячами старшокласників з обласного центру та Хмельницького району, що відвідали захід. Відбувся він 10 жовтня у виставковій залі Торгово-промислової палати.
Кожен старшокласник зміг отримати фахову консультацію з питань вибору професії відповідно до його особистих характеристик та поговорити з представниками навчальних закладів, в яких готують таких фахівців. Як зазвичай, дуже велелюдно було біля експозиції Хмельницького політехнічного коледжу, адже політехніки не лише пропонують великий перелік топових спеціальностей, а й представили власноруч виготовлені технічні цікавинки, біля яких зупинялись всі юні та допитливі школярі. І хоч навчальний заклад представляли досвідчені висококваліфіковані фахівці, які професійно розповідали про всі освітні послуги, матеріально-технічне забезпечення, можливості подальшого навчання та працевлаштування, роздавали буклети, відповідали на всі поставлені питання – формат заходу не дозволяє продемонструвати всі ті потужні можливості, що має сьогодні ХПК. Тому всіх, хто виявив інтерес до нашого навчального закладу було запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться 7 грудня 2019р. о 12год.
Чекаємо на вас, наші майбутні абітурієнти!