Всеукраїнський «Урок мужності»

НовиниКоментарі Вимкнено до Всеукраїнський «Урок мужності»

Починаючи з 2014 року, 14 жовтня у нашій країні відзначають День захистника України. Головна мета святкування – нагадати кожному громадянину, що захист Батьківщини – це найвищий обов’язок. А ще ми маємо пам’ятати про подвиги героїв, які в різні часи боронили свободу та незалежність землі. Щоб молоде покоління усвідомлювало цінність героїзму нинішніх захистників України, в коледжі постійно проводяться патріотичні виховні заходи. Педагоги навчального закладу реалізовують на практиці відомий вислів В.Сухомлинського “Патріотизм – почуття сором’язливе та делікатне … Побережи святі слова, не кричи про любов до Батьківщини на всіх перехрестях. Краще мовчки працюй в ім’я її блага та могутності”.
Хмельницькі політехніки долучились до всеукраїнського «Уроку мужності» за участю Героя України Ігоря Гордійчука, організованого Міністерством освіти спільно з Міністерством оборони. Захід відбувся 10 жовтня в онлайн форматі. Це був перший урок із запланованих щомісячних онлайн-зустрічей з військовослужбовцями, під час яких говоритимуть про українську армію, формування позитивного іміджу солдата, подвиги військових тощо. Окрім цього, учасників будуть знайомити із військовими закладами вищої освіти.