Блискуча перемога в Чемпіонаті міста серед чоловічих команд із стрітболу

НовиниКоментарі Вимкнено до Блискуча перемога в Чемпіонаті міста серед чоловічих команд із стрітболу

Три чоловічі команди Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» взяли участь у Чемпіонаті міста серед чоловічих та жіночих команд зі стрітболу(3х3), який проводився 27-28 вересня на стадіоні «Локомотив». В досить напружених та часом драматичних поєдинках всі команди політехніків продемонстрували спортивну вправність та волю до перемоги. Найкращою стала команда, яка виборола І місце. ЇЇ капітаном є студент гр. КІ-161 Данило Каплін. Спортсменів до змагань підготував викладач Петро Романович Старцун. Колектив коледжу вітає наших студентів і бажає всім учасникам команд та їх наставнику нових взлетів на баскетбольних майданчиках.