Заходи до Дня програміста

НовиниКоментарі Вимкнено до Заходи до Дня програміста

13.09 стартували заходи  в День програміста радіовипуском про актуальність інформаційних технологій в наш час та в майбутньому, далі вітання студентів та викладачів з днем програміста, флешмоб в холі першого корпусу.

Студенти ІІ-ІІІ курсу підготували та презентували перед студентам різних спеціальностей власні презентації про відомих ІТ – фахівців та перспективні інформаційні технології та інтелектуальні системи в різних сферах життя та галузях економіки.

14 вересня 2019 року, на базі факультету математики та інформатики Тернопільського педагогічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської командної олімпіади з програмування, в якому взяли участь три команди студентів нашого коледжу (керівник Задніпровський В.Г.)

Змагання проходили паралельно в шести містах України – Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Тернополі, Миколаєві. Загалом більше трьохсот студентських та учнівських команд мали змогу помірятись силами та визначити кращих. У Тернополі зійшлися команди із Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької та Вінницької областей.

За підсумками змагання наші команди показали достойні результати ( 2-3 місця серед команд коледжів) та всі три команди запрошені в Одесу 8-10 жовтня на всеукраїнський рівень олімпіади команд коледжів та шкіл.

17.09 в холі коледжу проведено інтелект – лотерею «Я вивчаю програмування».

18.09 шість команд з студентів І-ІІІ курсів відділення програмної інженерії продемонстрували свої знання, фахові вміння, креативність та спритність у Квесті «Цікавий світ програмування». Перемогу отримала команда групи ПІ171(Куратор Миколюк О.В.)

19.09 проведено ігровий турнір Cоnter Strike серед команд студентів. Переможцем стала команда 4 курсу ПІ161.

На кожному заході студенти проявляють свою ініціативу, набувають фахового досвіду, навчаються працювати командою, радіють перемогам та аналізують причини невдач та поразок. Це величезний досвід становлення молодого спеціаліста та ІТ – фахівця зокрема.